KONST / Litografier / Färglitografi 14046102
nr 1404 6102
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Framtidsvision". Signerad, numrerad 39/350, rym54x75, yttermått inklusive ram: 68x88 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:01:24
600 kr
1.000 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg